Lärare - kontakt

  Ekonomiprogrammet - Kontakt

Joanna Johansson, samordnare för ekonomiprogrammet e-post: joanna.johansson@nybro.se Telefon: 0481-455 77 Klassföreståndare: EK16: Martin Olsson, martin.olsson@nybro.se Stig Aghed, stig.aghed@nybro.se EKSA17: Henric [...]

  El- och energiprogrammet - Kontakt

Samordnare för El- och energiprogrammet: Torbjörn Johansson e-post: torbjorn.johansson@nybro.se Telefon: 0481-455 71 Klassföreståndare: EE16DAT: Niklas Wannberg, niklas.wannberg@nybro.se EE16ELT: Anders Karlsson, [...]

  Fordons- och transportprogrammet - Kontakt

Peter Dahlström är samordnare på programmet peter.dahlstrom@nybro.se, telefon: 0481-456 89 Klassföreståndare: FT16: Pia Carlsson, pia.carlsson@nybro.se FT17: Magnus Minnert, magnus.minnert@nybro.se FT18: [...]

  Hantverksprogrammet - Finsnickeri - Kontakt

Sverker Arnesson, sverker.arnesson@nybro.se, telefon: 0481-455 88 Anders LG Karlsson, anders.l.karlsson@nybro.se, telefon: 0481-456 03 Johannes Lymer, johannes.lymer@nybro.se, telefon: 0481-455 88 Benny [...]

  Humanistiska programmet - Kontakt

Samordnare för humanistiska programmet: Anita Lindgren, e-post: anita.lindgren@nybro.se, telefon: 0481-455 75 Klassföreståndare: HU16: Martin Olsson, e-post martin.olsson@nybro.se Stig Aghed, e-post [...]

  Naturvetenskapsprogrammet - kontakt

Samordnare: Eva Aronsson e-post: eva.aronsson@nybro.se, telefon 0481-455 68 Klassföreståndare: NA16: Amila Kautto, e-post amila.kautto@nybro.se Christian Broselid, e-post christian.broselid@nybro.se NA17: Eva-Lotta [...]

  Samhällsvetenskapsprogrammet - Kontakt

Samordnare: Anita Lindgren, e-post: anita.lindgren@nybro.se, telefon 0481-455 75 Klassföreståndare: SA16: Moa Axelsson, e-post: moa.axelsson@nybro.se Anita Lindgren e-post: anita.lindgren@nybro.se SA17: Thomas [...]

  Teknikprogrammet - Kontakt

Samordnare för Teknikprogrammet: Eva Aronsson e-post: eva.aronsson@nybro.se, telefon 0481-455 68 Klassföreståndare: TE16: Stefan Gustafsson, e-post: stefan.gustafsson@nybro.se TE 17: Charlotte Hjalmarsson, [...]

  Vård- och omsorgsprogrammet - Kontakt

Marie Carlsson, lärare och samordnare för vård- och omsorgsutbildningar inom gymnasium och vuxenutbildningar e-post: marie.b.carlsson@nybro.se telefon: 0481-455 92 Klassföreståndare: VO16: [...]

Id: kategori: 110